“NDRYSHOVA LIGJIN NË PARLAMENT”/ Rozana Radi tregon një nga arritjet më të mëdha (FOTO) – AlpeGossip
“NDRYSHOVA LIGJIN NË PARLAMENT”/ Rozana Radi tregon një nga arritjet më të mëdha (FOTO)

“NDRYSHOVA LIGJIN NË PARLAMENT”/ Rozana Radi tregon një nga arritjet më të mëdha (FOTO)

Rozana Radi është një nga këngëtaret mjaft të preferuara nga publiku shqiptar dhe çdo këngë e saj kthehet në hit.

“Ti ske zemër” është një nga këngët e cila bëri bujë të madhe e fliste për keqtrajtimin e meshkujve.

Fansat ia kanë sjellë sërish në kujtesë teksa e pyesin se cilat është një nga arritjet e saj dhe ajo i tregon se përmes këngë ka bërë që të rishihet ligji në parlament ndaj dhusë së grave.