“E degjeneruar për lekë na shkatërrove rininë’’/ Iva Aliko nxehet keq me fansin: Zogu bëj…(FOTO) – AlpeGossip
“E degjeneruar për lekë na shkatërrove rininë’’/ Iva Aliko nxehet keq me fansin: Zogu bëj…(FOTO)

“E degjeneruar për lekë na shkatërrove rininë’’/ Iva Aliko nxehet keq me fansin: Zogu bëj…(FOTO)

Kishte pak kohë që fansave ju kishte munguar dhe kjo pasi Iva Aliko e kishte bërë rutinë faktin e postimeve të fotove të nxehta.

Iva ka vendosur të rikthehet fuqishëm dhe këtë herë me një foto provokuese të postuar në Instagram, teksa shfaqet duke ekspozuar format e saj bombastike.

Kjo ka mjaftuar që një fans të komentojë me notat akuzash duke shkruar: “E degjeneruar për lek, e na shkatërroj rininë, po inshalla rrina e shohin anën tjetër me çfarë sheiku po shkon nëpër hotele, për shkak të moralit sen përmendi emra e biznesmen që e përdorin kët për lek”.

Ky koment i ka dhënë shkas Ivës që të acarohet me të drejtë duke i’a kthyer: “Zogu shko bëj naj punë ma tmirë se sa të rrish tek insta im shikim të këndshëm.”

Iva e dha leksionin! Jeta e saj është fundja nuk njeh tabu..