PASI E OFENDOI RËNDË NË INSTAGRAM/ Rezart Veleshnja tregon si komunikon me “ish partneren” (FOTO) – AlpeGossip
PASI E OFENDOI RËNDË NË INSTAGRAM/ Rezart Veleshnja tregon si komunikon me “ish partneren” (FOTO)

PASI E OFENDOI RËNDË NË INSTAGRAM/ Rezart Veleshnja tregon si komunikon me “ish partneren” (FOTO)

Ditë më parë në rrjetet sociale vërshuan lajmet lidhur me tradhëtinë nga e dashura të aktorit të njohur të “Portokallisë” , Rezart Veleshnjës.

Ai publikonte foto e video në Instagram teksa thoshte se ajo e kishte tradhëtuar me djem të tjerë dhe marrëdhënia e tyre ishte në ngritur në bazë të interesit. Pasi ia nxori mirë “bojën”, Rezart Veleshnja më pas reagoi sërish në Instagram teksa tregonte se ia kishin vjedhur Instagramin dhe gjithçka ishte publikuar pa dijeninë e tij.

Të gjithë e shohin si të dyshimtë këtë fakt por megjtithatë ai së fundmi për të shuar gjithçka është thënë ka publikuar një foto të telefonit të tij teksa duket se komunikon me të dashurën të cilën e quan “dashuri” dhe krahas fotos ka shkruar:

“Të dua”.

Gjithashtu ka vendosur foton e saj si “background”. /AlpeNews.al