“EDHE TI PUTHKE NËPËR EMISIONE?” Era Rusi refuzon Roza Latin publikisht (VIDEO) – AlpeGossip
“EDHE TI PUTHKE NËPËR EMISIONE?” Era Rusi refuzon Roza Latin publikisht (VIDEO)

“EDHE TI PUTHKE NËPËR EMISIONE?” Era Rusi refuzon Roza Latin publikisht (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare Era Rusi ka qenë pjesë e kastit të spektaklit “YFSF” sezonin e kaluar, ku imitonte artistë me famë botërore. Një ndër to që mori vëmendje të madhe ishte mënyra se si bënte twerk si diva e rapit amerikan, Nicki Minaj.

E ftuar në “Why Not” nga Roza Lati, Era zbuloi se si është komentuar dhe si është justifikuar tek njerëzit rreth këtyre performancave. Nuk mungoi edhe historia ku Era puthi balerinën në skenë, prandaj moderatorja Roza Lati i kërkoi të bënin të njëjtën gjë në studion e “Why Not”, por Era nuk pranoi.

Era Rusi: Kur kam qenë te YFSF disa performanca për mua si Era kanë qenë jashtë kornizave të mia. Gjithmonë e kam mbuluar me emrin e emisionin ose duke u fshehur pas imazhit të artistit.

Roza Lati: Kape të dashur me këtë performancën?

Era Rusi: Kapa femër. Në një puntatë tjetër kemi bërë ‘I kissed a girl’ dhe unë u putha me balerinën.

Roza Lati: Pse edhe ti puthke kështu nëpër emisione?

Era Rusi: Jo unë, ishte ajo tjetra.