DiCaprio të pendohet çfarë humbi, shikoni trupin e Ninës (FOTO) – AlpeGossip
DiCaprio të pendohet çfarë humbi, shikoni trupin e Ninës (FOTO)

DiCaprio të pendohet çfarë humbi, shikoni trupin e Ninës (FOTO)

Ajo ishte në romancë me aktorin e njohur Leonardo DiCaprio për një vit. Dhe 25 vjeçarja Nina Agdal ka treguar fizikun e shkëlqyeshëm përmes postimeve në rrjetin social instagram të mërkurën.

Bukuroshja është shfaqur në një bikini të bardhë njëpjesësh gjatë qëndrimit të saj në Meksikë, bashkë me Iskra Lawrence, për të realizuar një set fotografik.

Modelja i ka vënë në pah këmbët e gjata seksi dhe të pasmet.