Olsi i BB9 pjesë e një filmi aksion…Publikohen pamjet emocionuese – AlpeGossip
Olsi i BB9 pjesë e një filmi aksion…Publikohen pamjet emocionuese

Olsi i BB9 pjesë e një filmi aksion…Publikohen pamjet emocionuese

Olsi Klosi është një nga ish banorët më të përfolur të Big Brother 9.
Ai u diskutua gjatë për karakterin e tij shpërthyes, pamjen mjaft tërheqëse, fiksimin e tij për tatuazhet dhe tërheqjen e pashmangshme që kishin femrat ndaj tij.

Edhe pse ka ka luar kohë nga përfundimi i BB9, Olsi është mjaft aktiv në rrjetet sociale dhe angazhimi i tij më i fundit duket se do e sjellë në një version krejt të ri.

Olsi pjesë e një filmi aksion…?

Olsi ka postuar një video ku duket duke qëlluar me armë. Filmi do të quhet ‘Dashuria s’mjafton’ dhe me siguri regjisori i tij do të jetë aktori Drilon Hoxha.

Për të parë Olsin në këtë projekt të ri i cili duket se e apasionon shumë, do të duhet kohë.