KEJVINA BRAKTIS EMISIONIN NË MES TË SEZONIT/ Zbulohet konflikti me Ermal Mamaqin (FOTO) – AlpeGossip
KEJVINA BRAKTIS EMISIONIN  NË MES TË  SEZONIT/ Zbulohet konflikti me Ermal Mamaqin (FOTO)

KEJVINA BRAKTIS EMISIONIN NË MES TË SEZONIT/ Zbulohet konflikti me Ermal Mamaqin (FOTO)

Kejvina Kthella u bë pjesë e “Xing me Ermalin” në vitin 2017 dhe dalja e saj e parë në këtë emision bëri bujë të madhe për shkak të fustanit të kuq që u diskutua gjatë. Që pas asaj puntate, Kejvina u kthye në vajzën më të komentuar në media e rrjete sociale.
Mirëpo “Xing.al” ka mësuar se velina bjonde e ka braktisur emisionin në mes të sezonit për shkak të një konflikti me moderatorin Ermal Mamaqi.

Zbulohet se arsyeja e konfliktit ka qenë për shkak se Kejvina nuk ka marrë vëmendjen e duhur dhe dedikimin e duhur nga Ermal Mamaqi.

Për këtë arsye velina ka vendosur të largohet nga emisioni më i dashur për shqiptarët “Xing me Ermalin”, aty ku mori edhe famën e madhe në Shqipëri.