XHENSILA ME LOOK TË RI/ Besi duket se ra në dashuri nga e para! – AlpeGossip
XHENSILA ME LOOK TË RI/ Besi duket se ra në dashuri nga e para!

XHENSILA ME LOOK TË RI/ Besi duket se ra në dashuri nga e para!

Xhensila Myrtezaj këngëtarja e njohur për publikun dhe bashkëshortja e aktorit të humorit Bes Kallaku ka ndarë me ndjekësit e saj një foto ku është krah Besit.

Por ajo që na ra menjëherë në sy është prerja e flokëve.

Xhensila paska ndryshuar look dhe jo vetëm që i ka prerë, por i ka lyer ngjyrë të zezë. Këngëtarja bën ndryshime të shpeshta në paraqitjen e saj, por jo shumë të dallueshme. Megjithatë me këtë model flokësh duket vërtetë shumë seksi.

“Kur ti i thua, rri pak serioz! Ai te pergjigjet, ke n’gatrru adres. 😂 @bes_kallaku” ka shkruajtur Xhensila. Besi ndërkohë është duke i dhënë një shikim të ngrohtë dhe duket i hutuar, mesa duket i pëlqen shumë ndryshimi që bashkëshortja e tij ka bërë. ALPEgossip.al