“DREJT SUKSESIT”/ Cilët janë VIP-at shqiptarë që i treguan publikut talentet e fëmijëve të tyre – AlpeGossip
“DREJT SUKSESIT”/ Cilët janë VIP-at shqiptarë që i treguan publikut talentet e fëmijëve të tyre

“DREJT SUKSESIT”/ Cilët janë VIP-at shqiptarë që i treguan publikut talentet e fëmijëve të tyre

Shumë prej VIP-ave në Shqipëri kanë krijuar familjet e tyre dhe ndryshe nga të tjerë qe kanë preferuar mos ti bëjnë të njohur per publikun, ka dhe nga ata që zgjedhin të provomojnë talentet e tyre.

Sepse të themi atë që është, kur ke talent… thjeshtë ke dhe asgjë se ndryshon dot këtë fakt.

Shohim që nëpërmjet karrierës dhe programit të tyre të promovojnë duke i përfshirë edhe fëmijët në atë çfarë bëjnë. Jo më shumnë se para 3 ditësh Arian Çani kishte të ftuar në “Zoonë e Lirë” të bijën e tij si një aktore, e cila në hapat e saj të parë u prezantua më së miri në emisionin shumë të njohur të babait të saj.

Ermal Mamaqi në filmin “I Love Tropoja” ka bërë pjesë edhe djalin e tij të madh. Duke i nxjerr në pah kështu talentin e të birit për aktrim.

Një rast tjetër është edhe Ardit Gjebra i cili e ka ngjitur vajzën e tij në skenën e “Kënga Magjike 2017” duke kënduar së bashku me të këngën “Për ty”. Kështu i gjithë publiku u njoh me talentin e vajzës së Arditit.

ALPEgossip.al