NGJAJNË SI DY PIKA UJI/ Moderatorja na prezanton për herë të parë me motrën (FOTO) – AlpeGossip
NGJAJNË SI DY PIKA UJI/ Moderatorja na prezanton për herë të parë me motrën (FOTO)

NGJAJNË SI DY PIKA UJI/ Moderatorja na prezanton për herë të parë me motrën (FOTO)

Arjola Shehu i ka kushtuar disa minuta ndjekësve në ‘Instagram’ duke ju përgjigjur pyetjeve që ata kanë për të. Meqenëse është goxha aktive në profilin personal, Arjola nuk i ka vonuar përgjigjet për çdo pyetje. Duke ju përgjigjur kuriozitetit të ndjekëseve, ajo prezantoi për herë të parë motrën e saj. Moderatorja publikon shumë rrallë foto të familjarëve dhe ky është një nga këto raste të pakta. Po ta shikosh me vëmendje ngjashmëria mes tyre është shumë e madhe dhe duhet thënë se të dyja janë shumë simpatike.

Nga intervista që dha Arjola për ndjekësit u zbuluan edhe detaje të tjera për jetën e saj. Së fundmi moderatorja i është përkushtuar xhirimeve të ‘Netët e klipit shqiptar’.