ELVANA GJATA PUBLIKON KËNGËN E RE/ Fansat e “masakrojnë”: Bëj ndonjë hit droge (FOTO) – AlpeGossip
ELVANA GJATA PUBLIKON KËNGËN E RE/ Fansat e “masakrojnë”: Bëj ndonjë hit droge (FOTO)

ELVANA GJATA PUBLIKON KËNGËN E RE/ Fansat e “masakrojnë”: Bëj ndonjë hit droge (FOTO)

Disa javë më parë skandali ku u përfshi dhe këngëtarja Elvana Gjata bëri një bujë të madhe mediatike.

Të shumtë ishin ata që iu “vërsulën” këngëtares në kritika dhe vetë disa prej kolegevë të saj i mbajtën anën.

Njoftimi i fundit i policisë e shpalli atë në kërkim dhe nuk ka më asnjë lajm prej saj.

Por ditën e sotme, Elvana solli “shenja jete” e pikërisht në Youtube ku u publikua një këngë e saj në bashkëpunim me Poo bear, në kanalin e këtij të fundit.

E nuk kishte se si të mungonin komentet në videon e lançuar ku kësaj here komentuesit ishin të ndarë në dy pjesë: mbështetës e kritikues.

Po përmendim kritikuesit të cilët gjithashtu kritikat e tyre i mbështesnin në dy fakte: ngjarja e fundit dhe “anglishtja” e këngëtares që lë për të dëshiruar.