NGJYRA DHE STIL/ 7 kombinimet që duhet t’i provosh patjetër këtë verë – AlpeGossip
NGJYRA DHE STIL/ 7 kombinimet që duhet t’i provosh patjetër këtë verë

NGJYRA DHE STIL/ 7 kombinimet që duhet t’i provosh patjetër këtë verë

Sot është ditë me shi, por ditët më të ngrohta dhe me diell do të vijnë përsëri dhe atëherë do të pyesni veten: Çfarë të vesh sot? Ky sezon veror i dedikohet ngjyrave, rehatisë dhe stilit, prandaj mos hezitoni të kombinoni si të ndiheni ju më mirë. Ne (via ëhoëhatëear) ju sugjerojmë këto 7 kombinime bazike. Ju stilojini si të doni dhe me çfarë t’ju gjendet në garderobë.

#1 – Fund me pala + bluzë

7 kombinimet që duhet t'i provosh patjetër këtë

7 kombinimet që duhet t'i provosh patjetër këtë

#2 – Këmishë lino + xhinse të shkurtra

7 kombinimet që duhet t'i provosh patjetër këtë

7 kombinimet që duhet t'i provosh patjetër këtë

#3 – Fustan i shkurtër + aksesorë për të plotësuar veshjen

7 kombinimet që duhet t'i provosh patjetër këtë

7 kombinimet që duhet t'i provosh patjetër këtë

#4 – Pantallona me printe + bluzë (e gjerë ose jo)

7 kombinimet që duhet t'i provosh patjetër këtë

7 kombinimet që duhet t'i provosh patjetër këtë

#5 – Set veror + atlete

7 kombinimet që duhet t'i provosh patjetër këtë

7 kombinimet që duhet t'i provosh patjetër këtë

#6 – Një kombinim që thotë: ‘Jam shumë e pasur, por nuk dua të bie në sy’

7 kombinimet që duhet t'i provosh patjetër këtë

#7 – Bodysuit retro + xhinse me shtat të lartë

7 kombinimet që duhet t'i provosh patjetër këtë