PUBLIKON FOTOT/ Ish-konkurrenti i “Për’puthen” lanë me shampanjë të dashurën – AlpeGossip
PUBLIKON FOTOT/ Ish-konkurrenti i “Për’puthen” lanë me shampanjë të dashurën

PUBLIKON FOTOT/ Ish-konkurrenti i “Për’puthen” lanë me shampanjë të dashurën

Së fundmi, Arjoni ka postuar në “Instastory” disa video ku duket se po bëjnë gati një projekt të tyre. Serena shfaqet brenda një vaske me një gotë në dorë, e në një moment del edhe Luli.

Thanë se do bëjnë video porno, ish-konkurrenti i

Ky i fundit i mbush gotën me shampanjë e më pas ia hedh sipër edhe partneres së tij. Duket se fotot e setit të ri fotografik do të jetë shumë “hot” dhe seksi.

Kujtojmë se më herët, ata të dy kanë treguar se shumë shpejt mund të publikojnë edhe video porno.

Thanë se do bëjnë video porno, ish-konkurrenti i

Thanë se do bëjnë video porno, ish-konkurrenti i

Thanë se do bëjnë video porno, ish-konkurrenti i

Thanë se do bëjnë video porno, ish-konkurrenti i