Agron Llakaj flet për gruan: Bërtasim, ulërasim, por pas SHERRIT unë shkoj dhe… – AlpeGossip
Agron Llakaj flet për gruan: Bërtasim, ulërasim, por pas SHERRIT unë shkoj dhe…

Agron Llakaj flet për gruan: Bërtasim, ulërasim, por pas SHERRIT unë shkoj dhe…

I ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ishte aktori i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Agron Llakaj i cili u intervistua nga të vegjëlit.

Agroni foli për bashkëshorten e tij Konstandina, martesën me të cilën e përshkroi si një fluturim.

I pyetur nëse zihet me bashkëshorten, Agroni tha me të qeshur: “Ne bërtasim, ulërasim dhe në fund të sherrit dal unë nga shtëpia”.

“Martesa jonë i ngjan një fluturimi, i gjatë me turbulenca. E rëndësishme është qe jemi bashkë, gëzojmë këtë familje ndërkohë po presim dhe një nip. Unë me të vërtet jam investitori kryesor por Konstandina ka meritën e padiskutueshme e kësaj familjeje”, u shpreh aktori.