“Unë jam natyralisht kështu pa filtra”/ Ori Nebiaj ironizon keq femrat me botoks (FOTO) – AlpeGossip
“Unë jam natyralisht kështu pa filtra”/ Ori Nebiaj ironizon keq femrat me botoks (FOTO)

“Unë jam natyralisht kështu pa filtra”/ Ori Nebiaj ironizon keq femrat me botoks (FOTO)

Moderatorja e njohur Ori Nebiaj dallohet për tiparet e rregullta dhe fizikun e perfekt. Moderatorja  ka publikuar pak më parë një foto të sajën e cila duket që është e modifikuar me photoshop. Mesa duket Ori do të ironizoj ato femra që nuk janë natyrale.

“E keni parasysh që vitet ikin e ti veç fryhesh e zbukurohesh e ç’rrudhosesh… Unë jo! Unë jam natyralshit kështu, pa filtra, pa fillera, asgjë”,-ka shkruar moderatorja krah fotos