”TË QESHIM TANI?”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”TË QESHIM TANI?”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”TË QESHIM TANI?”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Adrola Dushi dhe Kristina Baki kanë postuar një foto ku duken të dyja në një varkë teksa pozojnë me flamurin shqiptar. Teksa pjesa më e madhe i kanë komplimentuar vajzat, një ndjekëse ka patur diçka për ti thënë në lidhje me flamurin…

Olsi Bylyku ka postuar një foto në Instagramin e tij dhe e ka shoqëruar me një përshkrim ku thotë: Foto si t‘jashtmit…

Teksa Olsi mund të ketë qenë duke e thënë për humor, një ndjekësi nuk i është dukur aq për të qeshur.

Kejvina ka publikur ditën e sotme një foto në Instagramin e saj ku duket e lyer dhe e rregulluar. Pjesa më e madhe e ndjekësve e kanë komplimentuar për mënyrës si duket, ndërsa një komentues tjetër ka diçka për të shprehur. Ai ndihet shumë i lehtësuar që Kejvina më në fund është veshur. /AlpeGossip.al