ARBANA U BË NËNË PËR HERË TË DYTË/ Por ja çfarë po e mundon Xhemin këtë periudhë (FOTO) – AlpeGossip
ARBANA U BË NËNË PËR HERË TË DYTË/ Por ja çfarë po e mundon Xhemin këtë periudhë (FOTO)

ARBANA U BË NËNË PËR HERË TË DYTË/ Por ja çfarë po e mundon Xhemin këtë periudhë (FOTO)

Me datë 19 tetor, moderatorja Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin unik- Diell.

Arbana i është përkushtuar e gjitha vogëlushit, portretin e të cilit nuk e ka zbuluar ende. Me ardhjen e tij, jeta e moderatores ka ndryshuar, por jo vetëm e saj.

Së fundmi, me anë të një postimi në Instastory, Xhemi ka treguar se së paku deri në rritjen e Diellit, ajo dhe Arbana duhet të heqin dorë nga udhëtimet. Moderatorja ka publikuar një video gjatë një udhëtimi vitin që lamë pas, krahas së cilës ka shkruar:

“Ja edhe pak… 2 vite larg udhëtimit të radhës jemi!”