“NUK MË ZË GJUMI…”/ Ndërkohë që ne flinim, ja çfarë bënte Luana Vjollca në 4:00 të mëngjesit (FOTOT) – AlpeGossip
“NUK MË ZË GJUMI…”/ Ndërkohë që ne flinim, ja çfarë bënte Luana Vjollca në 4:00 të mëngjesit (FOTOT)

“NUK MË ZË GJUMI…”/ Ndërkohë që ne flinim, ja çfarë bënte Luana Vjollca në 4:00 të mëngjesit (FOTOT)

Luana Vjollca do të rikthehet me seksi se kurrë në projektin e ri televiziv!

Moderatorja e njohur shquptare, ka treguar se po e merr seriozisht stërvitjen, pasi ka publikuar sot një seri videosh ku shfaqet duke vrapuar.

Vetëm se në videot e saj, ora shënon 4:00 e mëngjesit dhe Luana duket më e vendosur se kurrë për të mbajtur trupin në formë!

“Nuk më zë gjumi kështu që po dal për vrap”, shprehet ajo para se të publikojë një sërë videosh ku shfaqet duke bërë hiking.

Luana nuk ka ngurruar të na tregojë edhe një video ku shfaqet pa makijazh, në orën 5:00 të mëngjesit, para se t’ju thotë fansave natën e mirë ose mirëmëngjesi.

Të gjithë jemi në pritje të klipit të saj më të ri me këngëtarin spanjoll, Jay Santos.

Xhirimet e këngës kanë filluar dhe moderatorja ka qenë tejet aktive në Instagram, duke ndarë detaje nga prapaskenat, ku përveçse po punojnë duket se edhe po kënaqen shumë.