FESTAT PO VIJNË! Kështu mund t’i stiloni flokët vetë në shtëpi (VIDEO) – AlpeGossip
FESTAT PO VIJNË! Kështu mund t’i stiloni flokët vetë në shtëpi (VIDEO)

FESTAT PO VIJNË! Kështu mund t’i stiloni flokët vetë në shtëpi (VIDEO)

Krijoni lehtësisht një vepër arti në flokët tuaj. Do të shkëlqeni në çdo event apo festë.

Stilistja e flokëve të modeles Cara Delevingne ka dhënë disa ide fantastike si të stiloni flokët e shkurtër.
Por si mund të krijoni një modele të bukur flokësh në flokë pothuajse të rruar?
Stilistja e flokëve Mara Roszak ka dhënë përgjigjen më të mirë përmes flokëve të Cara Delevingne.  Flokët e mbuluar me shkëlqim, xixa dhe të pikturuar dukeshin një mrekulli në tapetin e kuq.
Shikoni videon e mëposhtme për të mësuar të 3-ja mënyrat e stilimit të tyre.

How To Liven Up Your Pixie Cut

Cara Delevingne's hairstylist and L'Oréal Paris brand ambassador, Mara Roszak, showed us how to take a pixie cut to the next level with glitter and gold foil—and you're going to want to try it ASAP 😍 ✨ http://bit.ly/2ux8uFt

Gepostet von Harper's Bazaar am Freitag, 10. November 2017