“E kuqja tërbon dhe DEMIN jo më…”! Zaimina Vasjari me gjoksin jashtë i çmendi turqit (FOTO) – AlpeGossip
“E kuqja tërbon dhe DEMIN jo më…”! Zaimina Vasjari me gjoksin jashtë i çmendi turqit (FOTO)

“E kuqja tërbon dhe DEMIN jo më…”! Zaimina Vasjari me gjoksin jashtë i çmendi turqit (FOTO)

Prej disa ditësh këngëtarja e shumë komentuar e showbizit shqiptar, Zaimina Vasjari ndodhet në Turqi, më saktësisht në regjionin Kapadokia të provincës Nevshehir.

Nga atje ditën e djeshme Zaimina solli dy foto nga tregu i qilimave ku mahniste me ngjyrat e shumta.

Ndërsa sot këngëtarja i ka lënë të gjithë gojë hapur me një foto ku shfaqet me një trëndafil në kokë dhe e buzëqeshur.

Zaimina ka marrë dhjetëra komplimenta gjithashtu edhe në fotot e tjetra ku shfaqet me fustan të kuq dhe një deve.