POZË ME PANTALLONA ZBËRTHYER/ Enca qenka në shoqërinë e Beartit dhe ja FOTO që e vërteton – AlpeGossip
POZË ME PANTALLONA ZBËRTHYER/ Enca qenka në shoqërinë e Beartit dhe ja FOTO që e vërteton

POZË ME PANTALLONA ZBËRTHYER/ Enca qenka në shoqërinë e Beartit dhe ja FOTO që e vërteton

Mjaftoi një foto e postuar në Instagram që të gjithë të mendonin se djali në krahët e Encës është Bearti. Ishte vetë këngëtarja që e postoi foton ku shfaqej e përqafuar me djalin në fjalë, por nuk ia zbuloi identitetin.

Pasi të gjithë aluduan se djali muskuloz në foto është Bearti, Enca e ka vërtetuar këtë duke postuar një foto të ish-konkurrentit të “Përputhen”, i cili shfaqet i zhveshur në pjesën e sipërme dhe me pantallona zbërthyer.

Mesa duket Bearti do të jetë pjesë e videoklipit të ri të Encës.

Këngëtarja së fundmi është komentuar shumë edhe për foto ku shfaqet pa të brendshme e duke pozuar tejet seksi.