“ZYRTARISHT TEZE…”/ Bieta Sulo na prezanton me këtë VIDEO me mbesën e sapo lindur dhe na tregon emrin e veçantë – AlpeGossip
“ZYRTARISHT TEZE…”/ Bieta Sulo na prezanton me këtë VIDEO me mbesën e sapo lindur dhe na tregon emrin e veçantë

“ZYRTARISHT TEZE…”/ Bieta Sulo na prezanton me këtë VIDEO me mbesën e sapo lindur dhe na tregon emrin e veçantë

Me foton plot dashuri së bashku me Kroin dhe më të voglën e familjes, Zabel, moderatorja Bieta Sulo ka treguar se tashmë është bërë teze për herë të parë.

Ajo ka publikuar në llogarinë e saj një moment ku shihet se Kroi po i dhuron një puthje motrës së tij, duke treguar njëherazi se emri i vogëlushes ka qenë një zgjedhje e Bietës, duke vazhduar traditën e emrave shqiptarë.

View this post on Instagram

Naten e mire Zabel, Kroi te ka xhan ❤️

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on