“SA SHUMË TË DUA…”/ Arbana Osmani ndan FOTON e ëmbël me Jonin – AlpeGossip
“SA SHUMË TË DUA…”/ Arbana Osmani ndan FOTON e ëmbël me Jonin

“SA SHUMË TË DUA…”/ Arbana Osmani ndan FOTON e ëmbël me Jonin

Në javët e fundit të pritjes së ëmbël, moderatorja e njohur, Arbana Osmani ka ndarë një moment plot dashuri me djalin e saj, Joni.

“Sa shumë të dua o Joni”, ka shkruar Arbana krah fotos ku shfaqet përqafuar me të birin dhe duke qeshur të dy. Moderatorja ka treguar gjithashtu me postimet e ndryshme në ‘Instastory’ se shtëpia e saj duket si një vend lojërash për shkak të “rrëmujës” së madhe që Joni dhe mbesa e saj, Kenza bëjnë bashkë duke u argëtuar.

Kujtojmë se Osmani dhe partneri i saj, regjisori Grishaj janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, gjinia e të cilit është djalë. Ndërsa në muajin janar, Arbana ka treguar se do të rikthehet në ekran me formatin ‘Dua të të bëj të lumtur’./