“ARTIST SI BABI…”/ Klea Huta ndan me këtë FOTO momentin e veçantë të Krid me Elgidin nga studio – AlpeGossip
“ARTIST SI BABI…”/ Klea Huta ndan me këtë FOTO momentin e veçantë të Krid me Elgidin nga studio

“ARTIST SI BABI…”/ Klea Huta ndan me këtë FOTO momentin e veçantë të Krid me Elgidin nga studio

Orët e mbrëmjes duket se Krid i kalon me babin në studio. Ka qenë Klea ajo e cila ka publikuar në ‘Instastory’ një moment të të birit me partnerin e saj, duke treguar se i vogli i ka ngjarë babit.

“Artist si babi, por dhe mami nuk është keq. Bota ime”, ka shkruar Klea krah postimit ku Elgiti shfaqet mjaft i qeshur. Me siguri këto duhet të jenë momentet më të bukura për familjen, teksa punojnë bashkë me të voglin e tyre.

Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë, Klea dhe Elgit treguan në një intervistë me Ardit Gjebrean se historia e tyre e dashurisë ka lindur pas realizimit të këngës ‘Amla’ të Klea Hutës në bashkëpunim me ‘Alar Band’ në ‘Kënga Magjike’.