"Kjo mace seksi do ju çmend”/ Dua Lipa vjen si asnjëherë më parë (FOTO) - AlpeGossip
“Kjo mace seksi do ju çmend”/ Dua Lipa vjen si asnjëherë më parë (FOTO)

“Kjo mace seksi do ju çmend”/ Dua Lipa vjen si asnjëherë më parë (FOTO)

Dua Lipa është njëra nga këngëtaret më të njohur shqiptare në botë.

Pas shumë sukseseve të saj, fshihet një punë e madhe dhe angazhim i madh i këngëtares shqiptare. Kurse tashmë që ka arritur majat e suksesit ajo është fiksim i shumë njerëzve në mbarë botën.

Së fundi, Dua ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet shumë provokuese me çizmet e gjata, fundin e shkurtë dhe xhemperin me macen e animuar “Hello kitty”.

Ndryshe, bashkëpunimi i fundit i Duas me Dj e njohur, Calvin Harris po renditet e para në të gjitha toplistat botërore