HABISIN ME LOOK-UN/ Modelet e “çuditshme” të flokëve që zgjodhën vajzat e showbizzit (FOTOT) – AlpeGossip
HABISIN ME LOOK-UN/ Modelet e “çuditshme” të flokëve që zgjodhën vajzat e showbizzit (FOTOT)

HABISIN ME LOOK-UN/ Modelet e “çuditshme” të flokëve që zgjodhën vajzat e showbizzit (FOTOT)

Pamja e jashtme është shumë e rëndësishme për vajzat e showbizzit shqiptar si dhe look-u i tyre është një tjetër pikë e rëndësishme për to.

Kërkojnë gjithmonë që në sy të publikut dhe fansave të duken bukur, veçantë dhe tërheqëse. E shpeshere edhe ia dalin!

Në disa raste ato kanë eksploruar me disa modele të çuditshme flokësh, te cilat AlpeGossip.al jua sjell si meposhtë.

Hidhini një sy.