SI E SHEH SABIANIN NË “BIG BROTHER VIP”? Mevlani shtang moderatorët: Nuk flas, kemi pasur një… – AlpeGossip
SI E SHEH SABIANIN NË “BIG BROTHER VIP”? Mevlani shtang moderatorët: Nuk flas, kemi pasur një…

SI E SHEH SABIANIN NË “BIG BROTHER VIP”? Mevlani shtang moderatorët: Nuk flas, kemi pasur një…

Ish-konkurrenti i Për’Puthen Mevlani ka zbuluar në emisionin “Shqipëria Live”, se nuk flet me Sabianin dhe se kur ai të dalë jashtë Big Brother shpreson që të sheshojnë mosmarrëveshjet.

Si e sheh shokun tënd aty brenda?

“Në fakt nuk flas me Sabianin. Kemi pasur një mosmarrëveshje për çështje pune, por sapo të dalë besoj do takohemi do flasim”, tha Mevlani.