PLAS KEQ SHERRI MES TEAS DHE BEARTIT/ Ish-e dashura i bën të papriturën, e quan…(FOTOT) – AlpeGossip
PLAS KEQ SHERRI MES TEAS DHE BEARTIT/ Ish-e dashura i bën të papriturën, e quan…(FOTOT)

PLAS KEQ SHERRI MES TEAS DHE BEARTIT/ Ish-e dashura i bën të papriturën, e quan…(FOTOT)

Në emisionin e saj të fundit ku Tea mori një buqetë me trëndafila nga i dashuri i ri, ajo foli për marrëdhënien me Beartin ku zbuloi se gjithçka zgjati rreth 5 muaj dhe raporti që kishte me të mund të quhet një lidhje.

Por u duk se nga ana tjetër ish-konkurrenti nuk e priti aspak mirë këtë gjë, që Tea e ka përmendur pas kaq shumë kohësh dhe bëri një postim në Instagram që ka habitur të gjithë.

“My name isn’t a dick, so keep it outta your mouth.”, shkroi Bearti duke kaluar kështu në ofendime

Por pas këtij ofendimi, ishte e pritshme të reagon te edhe Tea dhe afterparty.al ka siguruar postimin e ish-konkurrentes i cili tashmë është fshirë, por ju mund ta shihni më poshtë.

“Ndonjëherë një mashkull lëndon të gjitha vajzat që bëhen pjesë e jetës së tij, pasi shpirti i tij binjak është një mashkull”, thuhet në postimin drejtuar Beartit. Epo tani të presim si do reagojë Bearti pasi Tea po e quan “gay”.

Plas keq sherri mes Teas dhe Beartit, ish-e dashura i bën tëPlas keq sherri mes Teas dhe Beartit, ish-e dashura i bën të