SKENA TË NXEHTA NË PISHINË/ Ada zhvishet dhe tundon Brunon: Do të doja të….(FOTOT) – AlpeGossip
SKENA TË NXEHTA NË PISHINË/ Ada zhvishet dhe tundon Brunon: Do të doja të….(FOTOT)

SKENA TË NXEHTA NË PISHINË/ Ada zhvishet dhe tundon Brunon: Do të doja të….(FOTOT)

Ada dhe Bruno kanë pasur një takim, ku nuk kanë munguar momentet e nxehta mes tyre.

Do të doja të rrija deri në darkë, nesër të ikim…”, tha Ada.

Ndërsa Bruno nuk harroi ta pyeste se cila pjesë e trupit të saj i pëlqen më shumë dhe Ada tha “barkun”. Në atë moment, Bruno nisi ta prekte në bark dhe po luanin me njëri-tjetrin edhe me gudulisje.

Në përfundim, të dy thanë se i ka pëlqyer takimi duke lënë të kuptohet se mund të ketë dhe një të dytë.

Skenat e nxehta në pishinë/ Ada zhvishet dhe tundon Brunon: Do tëSkenat e nxehta në pishinë/ Ada zhvishet dhe tundon Brunon: Do tëSkenat e nxehta në pishinë/ Ada zhvishet dhe tundon Brunon: Do të