Ish-mikesha e më e ngushtë e princeshës Diana poston pozën e saj të rallë – AlpeGossip
Ish-mikesha e më e ngushtë e princeshës Diana poston pozën e saj të rallë

Ish-mikesha e më e ngushtë e princeshës Diana poston pozën e saj të rallë

Rosa Monckton, një ish-mikeshë e princeshës së ndjerë Diana, preku mijëra njerëz në Twitter duke publikuar një foto të saj, të cilën askush nuk e ka parë ndonjëherë.

Princesha e ndjerë në foto, siç mund të shihet ka krejt jetër pamje nga ajo që shfaqej në publik.

“Kjo është Diana që na kujtohet. Nuk mund ta imagjonin se sa e qeshur ishte dhe sa shumë e donte jetën”, shkroi Rosa.

Ajo zbuloi se Princesha Diana ishte kumbari i vajzës së saj Domenica dhe mbështetja e saj e madhe në jetë.