U ELEMINUA NGA “PËR´PUTHEN”/ Almendi fton në kërcim Alesia Bamin: Meqë dola beqar nga emisioni… – AlpeGossip
U ELEMINUA NGA “PËR´PUTHEN”/ Almendi fton në kërcim Alesia Bamin: Meqë dola beqar nga emisioni…

U ELEMINUA NGA “PËR´PUTHEN”/ Almendi fton në kërcim Alesia Bamin: Meqë dola beqar nga emisioni…

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Alemendi ishte pjesë e “E diell”, ku iu dha mundësia për të shprehur një dëshirë. Ai nuk ngurroi aspak dhe I kërkoi moderators, Alesia Bami të kishtë një kërcim me të.

“Meqë dola beqar nga emisioni dhe Alesia po ashtu është beqare dhe meqë të dy pëlqejmë kërcimin, do të doja një kërcim me të. Kam ardhur me vetëbesim të plotë”, i tha Almendi.

Nga ana tjetër nuk munguan as kritikat nga këngëtarja shqiptare, Albërije Hadërgjonaj, e cila ishte po ashtu e ftuar në emission.

“Ti more djalë nuk di çfarë do. Që të kuptosh jetën, duhet të dish çfarë kërkon në jetë. Ti kalon nga dega në degë, erdhe këtë për një kërcim me mua dhe shkon i thua Alesias”, i tha këngëtarja Almendit.

Kujtojmë se disa javë më parë ishte pikërisht pyetja e Almendit, që nxiti debat të shumtë në sudio. Ai e pyeti Sindin nëse e njihte më herët Muratin, pasi u transmetua në emision, takimi i tyre i parë.

“Më ka bërë një krehje dhe kaq, kam dal nga salloni dhe nuk jemi parë më kurrë. Murati nuk e kam njohur më parë, thjesht kam shkuar një herë për një krehje flokësh, jo se e njoh si karakter. Nuk është një lojë, është thjesht një përshëndetje në sallon”, tha Sindi e cila udket se ka një pëlqim për Muratin.