I VË FLAKËN RRJETIT/ Morena Taraku nis plazhin dhe poston FOTOT provokuese në rrjet – AlpeGossip
I VË FLAKËN RRJETIT/ Morena Taraku nis plazhin dhe poston FOTOT provokuese në rrjet

I VË FLAKËN RRJETIT/ Morena Taraku nis plazhin dhe poston FOTOT provokuese në rrjet

Këngëtarja, Morena Taraku njihet për pushimet dhe jetën e saj luksoze

Me bikinit rozë, shoqëruar me një koktejl rozë, Morena postoi në Instagramin e saj, fotot që tërhoqën vëmendjen e fansave. Shpesh, këngëtarja është komentuar për veshjet e shtrenjta, pushimet luksoze.

Për të, nuk duhen temperatura të larta për t’u shfaqur me rroba banjoje. Në ditët e acarta të shkurtit, ajo postoi foto dhe video provokuese në dëborë.