Zbulohet emisioni i ri i Arbana Osmanit/ Ja televizioni ku do të transmetohet (FOTO) – AlpeGossip
Zbulohet emisioni i ri i Arbana Osmanit/ Ja televizioni ku do të transmetohet (FOTO)

Zbulohet emisioni i ri i Arbana Osmanit/ Ja televizioni ku do të transmetohet (FOTO)

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani ka qëndruar jashtë kamerave për një kohë të gjatë, që pas përfundimit të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”. Të gjithë jemi kurioz të dimë se cdo bëhet kësaj radhe me moderatoren dhe kush do jetë emisioni që do i besohet sërish.
Sipas burimeve nga Top Channel, moderatorja simpatike do vazhdojë të drejtojë për të tretin sezon emisionin “Dua të të bëj të lumtur”. Mendohet që emisioni do fillojë menjëherë pas përfundimit të “Shiko kush luan”, i drejtuar nga Luana Vjollca. Tanimë janë shuar të gjitha zërat për një largim të mundshëm të moderatores.