MË E MIRË E ËMA SE E BIJA/ Trejsi Sejdini na prezantoi me të ëmën dhe qenka një yll - AlpeGossip
MË E MIRË E ËMA SE E BIJA/ Trejsi Sejdini na prezantoi me të ëmën dhe qenka një yll

MË E MIRË E ËMA SE E BIJA/ Trejsi Sejdini na prezantoi me të ëmën dhe qenka një yll

Tresi Sejdini u bë e njohur për publikun në saj të modelingut. Ajo u kurorëzua ‘Miss Universe’ vitin që shkoi, nga ku fitoi popullaritet dhe shumë fansa kudo në botë.

Të gjithë i admirojnë format e saj fizike dhe tiparet e bukura, miëpo Trejsi paska një mama po aq yll sa edhe vetë. Ditën e sotme missi na prezantoi me të ëmën, dhe nga aty kuptuam se nga ka ngjarë ajo.

Përmes njjë instastory të publikuar me mamanë, Trejsi na e prezantoi të gjithëve për herë të parë. ‘Të dua mami’,-shkruan ajo në rrjetet sociale, nga ku tregoi lidhjen e ngushtë që ka me të ëmën.