MËNGJESI PAS DASMËS/ Luizi vendos të surprizojë Kiarën me… – AlpeGossip
MËNGJESI PAS DASMËS/ Luizi vendos të surprizojë Kiarën me…

MËNGJESI PAS DASMËS/ Luizi vendos të surprizojë Kiarën me…

Mbrëmjen e djeshme Luiz Ejlli dhe Kiara Tito dhuruan shumë emocione me dasmën që organizoi “Big Brother VIP” për ta. Çifti më në fund dha edhe puthjen e tyre të parë që publiku mezi e ka pritur.

Madje puthjet vazhduan dhe pas dasmës, ku këngëtari u tha banorëve se “tani duhet të mësohen” me këtë.

Ndërkohë mëngjesin e sotëm, Luizi me tu zgjuar ka vendosur të surprizojë moderatoren e njohur.

Artisti ka përgatitur një buqetë me lule duke ia çuar tek komodina teksa ajo flinte.

VIDEO