EDHE PSE LARG NJËRI-TJETRIT/ Stresi dhe Keisi kanë gjetur një mënyrë për t’u argëtuar gjatë ditëve të izolimit (FOTO) – AlpeGossip
EDHE PSE LARG NJËRI-TJETRIT/ Stresi dhe Keisi kanë gjetur një mënyrë për t’u argëtuar gjatë ditëve të izolimit (FOTO)

EDHE PSE LARG NJËRI-TJETRIT/ Stresi dhe Keisi kanë gjetur një mënyrë për t’u argëtuar gjatë ditëve të izolimit (FOTO)

‘Dashuri në kohën e koronavirusit’ mund të quhet ndryshe romanca e Stresit dhe Keisit. Çifti janë ribashkuar pas disa muajsh shkëputje nga njëri-tjetri dhe duket se po ia kalojnë më së miri edhe në një periudhë si kjo.

Keisi jeton në Kanada, por komunikimi me Stresin është i vazhdueshëm. Falë teknologjisë, çifti po argëtohen gjatë ditëve të izolimit, ose të paktën kjo kuptohet nga foto e fundit e Keisit në rrjet. Ajo ka fotografuar ekranin e celularit, ku shihet duke luajtur bilardo me reperin nëpërmjet një aplikacioni loje. “Si i kalojmë ne ditët në karantinë…kush fitoi?”, ka shkruar Keisi në postimin në InstaStory.

Një mënyrë argëtuese kjo, që mund ta praktikoni me të afërmit ose aq më mirë me njeriun e zemrës në distancë. /News31.al