KORONAVIRUSI/ Këngëtarja e njohur shqiptare ofendon rëndë politikanët: Boll me këshilla se…. – AlpeGossip
KORONAVIRUSI/ Këngëtarja e njohur shqiptare ofendon rëndë politikanët: Boll me këshilla se….

KORONAVIRUSI/ Këngëtarja e njohur shqiptare ofendon rëndë politikanët: Boll me këshilla se….

Këngëtarja Mihrije Braha është acaruar shumë me politikanët kosovarë.

Në rrjetin social “Facebook”, Mihrije Braha ka publikuar pamje të qytetit pa qarkullim të qytetarëve duke treguar se është lodhur nga porositë e politikanëve dhe ajo cfarë po bëjnë ata në kohën kur vendi po lufton me virusin vdekjeprurës COVID 19.

Përvec se tregoi mllefin e saj ndaj politikanëve, Mihrije Braha pa cenzurë në videon e publikuar edhe i ka sharë ata!.

“N’shpi jemi mos na jepni mo porosi. mos na dilni ju politikana se po na vjen me vjell jau q*ft bota nanën. Turp….. turp…”- shkruan këngëtarja.