PËR FESTAT E FUNDVITIT/ Agnesa Vuthaj vishet “Babagjyshe” seksi (FOTO) – AlpeGossip
PËR FESTAT E FUNDVITIT/ Agnesa Vuthaj vishet  “Babagjyshe” seksi (FOTO)

PËR FESTAT E FUNDVITIT/ Agnesa Vuthaj vishet “Babagjyshe” seksi (FOTO)

Ish miss Kosova, Agnesa Vuthaj është njëra ndër femrat më të komentuara të skenës për pamjen e saj të jashtme.

Agnesa është mjaft aktive në instagram, në të cilin ka 207 mijë ndjekës, për të cilët vazhdimisht publikon fotografi dhe video të ndryshme.

Ajo së fundmi ka rrëmbyer vëmendjen me një fotografi të publikuar në Instagram ku shfaqet tejet tërheqëse, teksa është e veshur me kostumin e baabgjyshit.