E PAPRITUR/ Stresi fshin fotot e të fejuarës nga Instagrami, çfarë po ndodh mes tyre? – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Stresi fshin fotot e të fejuarës nga Instagrami, çfarë po ndodh mes tyre?

E PAPRITUR/ Stresi fshin fotot e të fejuarës nga Instagrami, çfarë po ndodh mes tyre?

Reperi Stresi para disa muajësh ka zyrtarizuar në fejesë lidhjen e tij të dashurisë me Kejsin.
‘Djali i keq’ duket me i dashuruar dhe më i lumtur se kurrë më parë. Gati 4 vite kjo histori dashurie e tyre që u kurorëzua në fejesë

Po cila është Kejsi dhe si u njoh reperi me të?
Historia e njohjes është shumë interesante. E ëma e Kejsit, ia kishte besuar të bijën, Stresit për ta ruajtur në lagje para tre vjetësh. Kjo, edhe për faktin se Kejsi, siç tregon Stresi, është një vajzë e cila e mban shumë veten dhe bie shumë në sy. Me kalimin e kohës, duke e “ruajtur”, Stresi e dashuroi dhe… ajo gjithashtu. “Ne shkonin shumë mirë si fqinj, Kejsi  është vetëm 22 vjeç, unë jam 31, kështu që thashë më mirë të ketë një burrë talent si unë… “

Së fundmi Stresi ka qënë në vëmëndje të medias për arrestimin kundër lëndve narkotike. Por a mund të ketë ndikuar kjo te lidhja e tij midis Kejsit pasi ajo është hequr nga lista e  followersave të tij në Instagram ?

Me sa duket diçka po ndodh midis tyre mos vallë janë në një krizë?

AlpeNews.al ka vënë re se reperi Stresi  ka fshirë të gjitha fotot nga Instagrami.

Çfarë po ndodh vallë ?

 

Përgatiti: AlpeNews.al