Jurgen Kurti reagon i “xhindosur” pas fotove me Xhensilën: Jam prej 5 vitesh i fejuar – AlpeGossip
Jurgen Kurti reagon i “xhindosur” pas fotove me Xhensilën: Jam prej 5 vitesh i fejuar

Jurgen Kurti reagon i “xhindosur” pas fotove me Xhensilën: Jam prej 5 vitesh i fejuar

Prej disa ditësh qarkullon në media lajmi se ish banorja e Big Brother është në një lidhje me Jurgen Kurtin, i cili vite më parë u akuzua për vrasjen e të atit.
Xhensila Pere dhe ai u fotografuan në një Club mjaft afër njëri-tjetrit. Pasi Xhensila kundërshtoi çdo lajm tashmë ka reaguar dhe Kurti.

Ai ka sqaruar çdo ngatëresë të krijuar ditët e fundit ku thekson se me Xhensilën nuk janë të dashur dhe se ai prej 5 vitesh është i fejuar.

‘Per @jetaoshqef dhe gjith portalet qe postojn lajme te rreme, qe sdin cfare shkruajn. Un jam me @enxhi.ekonomi Prej 5 vitesh dhe me te lumtur se kurre pas fejeses sone. As nga Durresi nuk jam.Nuk keni lene njeri ne Tirane e Shqiperi pa lidhur ngatrruar me njeri tjetrin shoke,kushurinj,farefis i keni ber te dashur e dashnore…Ju pseudo gazetare qe fabrikoni lajme bazuar ne fantazite tuaja te semura pa me te voglen pergjegjesi . Zoti me bekoi me femren dhe familjen qe kam ne krah.Turpi rendon mbi juve me balten qe hidhni pertej tastjeres per gjithkend dhe cfaredo. Dy vjet qe hidhni balt mbi emrin tim dhe te familjes time dhe kurr nuk kam rreaguar por ju lutem mos kaloni kufinjte njerezore. Shpresoj te ngopeni dhe ta kuptoni qe nuk perben lajm emrin im. Nuk jam as person vip e as nuk merem me spektakle.’ Ka shkruar Jurgeni në postimin e tij të fundit ku duket krah patneres së tij të vërtetë