Albërie Hadergjonaj NUK përmbahet/ Prek punonjësin e televizionit dhe ai heq "TË BRENDËSHMET" (VIDEO) - AlpeGossip
Albërie Hadergjonaj NUK përmbahet/ Prek punonjësin e televizionit dhe ai heq “TË BRENDËSHMET” (VIDEO)

Albërie Hadergjonaj NUK përmbahet/ Prek punonjësin e televizionit dhe ai heq “TË BRENDËSHMET” (VIDEO)

“Leje Leje” është produksioni më i ri muzikor i këngëtares shqiptare Albërie Hadërgjonaj. Nga postimet në profilin e saj në “Instagram”, këngëtarja na ka paralajmëruar se po punon për videoklipin e kësaj kënge.

Këtë të shtunë, Albëria do të jetë e ftuar në një bisedë me moderatorin Ermal Mamaqi në “Xing me Ermalin”. Ky i fundit ka publikuar promon e emisionit, ku Albëria shfaqet në një rrëfim plot humor dhe të sinqertë. Ermali kishte zgjedhur një djalë të ri me një veshje të papërshtatshme, për ti vendosur mikrofonin këngëtares. Veshja e tij tërhoqi vëmëndjen e Albëries, pasi ai shfaqej me pantallona të shkurtra. Këngëtarja nuk reziston dot e nis ta prekë. I menjëhershëm ishte edhe reagimi i Ermalit, i cili tha: “Mos e prek Albërie!”