FANSAT E PYESIN PËR LIDHJEN ME STRESIN/ Kejsi tregon vështirsit e distancës: Tu i ra murit me…(FOTO) – AlpeGossip
FANSAT E PYESIN PËR LIDHJEN ME STRESIN/ Kejsi tregon vështirsit e distancës: Tu i ra murit me…(FOTO)

FANSAT E PYESIN PËR LIDHJEN ME STRESIN/ Kejsi tregon vështirsit e distancës: Tu i ra murit me…(FOTO)

Lidhja në distancë mes reperit dhe të fejuarës së tij Kejsit, s’paska qenë fare e lehtë.

Këtë e ka treguar vetë Kejsi e pyetur nga një ndjekës në Instagram. Ajo ka bërë publik profilin e saj në rrjetin social dhe madje ka vendosur që të tregojë më shumë për veten.

Kejsi ka jetuar në Kanada për 17 vjet, ndërsa pasi i dha fjalën Stresit, gjërat u bënë dhe më të vështira. Madje ajo tregon se i ka rënë murit me kokë dhe ka pasur momente vërtet të padurueshme.

“Si ia keni dalë të mbani lidhje në distancë?, pyet ndjekësja.

“Tu i ra murit me kokë përditë”, i përgjigjet Kejsi.

Në një intervistë për revistën “Who” Kejsi treëgoi se takoheshin në Evropë dhe asnjëherë në Tiranë pasi kishte frikë se do ta shihnin të shtëpisë që nuk dinin asgjë për lidhjen e tyre.