“NUK TË DUROJ DOT SI NJERI”/ Tayna e bën “për një lek” fansin që e kritikon (FOTO) – AlpeGossip
“NUK TË DUROJ DOT SI NJERI”/ Tayna e bën “për një lek” fansin që e kritikon (FOTO)

“NUK TË DUROJ DOT SI NJERI”/ Tayna e bën “për një lek” fansin që e kritikon (FOTO)

Tayna është një nga këngëtaret më “in” të momentit që ka tërhequr pas vetes një numër të madh fansash që nga dalja e parë në skenë.

Këngët e saj janë shndërruar në refrenin e preferuar të shumë prej nesh.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku rri në kontakt me ndjekësit e saj dhe së fundmi përmes opsionit “Më pyet” në Instagram ka kërkuar që t’i thonë diçka dhe ajo ua ka kthyer me rima.

“Këngët e mira i dëgjoj vetëm si njeri më beso s’mundem të të duroj”, ishte komenti i ndjekësit.

Nuk mungoi përgjigja e reperes që e ktheu me rimë ndonëse nuk ishte aspak pyetje apo kompliment.

“1.Si njeri ti bile as që m’njeh;

2.Kur s’më njeh t’vërtetën ti s’e sheh;

3.Për me m’njoft duhesh me kon ma i fell (thellë);

Se e sheh në sytë e mi që vec mirë muj me ndjell”, shkroi Tayna.