“DASHURIA E PARË”/ Bora Zemani bën dedikimin prekës për ditëlindjen e të atit – AlpeGossip
“DASHURIA E PARË”/ Bora Zemani bën dedikimin prekës për ditëlindjen e të atit

“DASHURIA E PARË”/ Bora Zemani bën dedikimin prekës për ditëlindjen e të atit

Dita e sotme për moderatoren e njohur Bora Zemani është tepër e veçantë, pasi babai i saj feston ditëlindjen. Ajo ka zgjedhur ta urojë në një mënyrë tepër speciale, duke publikuar një foto në ‘Instagram’ ku shfaqen babë e bijë. Bora e ka shoqëruar me një dedikim  të shkurtër dhe tepër prekës njëkohësisht: “Dashuria e parë! Edhe 100 vite të lumtura shpirti im. Të duam pafund!”.

Kujtojmë që moderatorja ndonëse  është shumë e rezervuar për jetën e saj private, ajo nuk ka nguruar asnjëherë të flasë për familjarët e saj