U BË PRIND PËR HERË TË DYTË/ Almeda Abazi tregon për herë të parë portretin e vajzës me FOTON familjare – AlpeGossip
U BË PRIND PËR HERË TË DYTË/ Almeda Abazi tregon për herë të parë portretin e vajzës me FOTON familjare

U BË PRIND PËR HERË TË DYTË/ Almeda Abazi tregon për herë të parë portretin e vajzës me FOTON familjare

Muajin e kaluar Almeda dhe Tolgahan u bënë prindër për herë të dytë me ardhjen në jetë të Alinës. Dhe sot që janë bërë 40 ditë nga lindja e vogëlushes, Almeda ka vendosur të zbulojë portretin e plotë të saj.

Prezantuesja ka publikuar dy foto ku shfaqet me vajzën në krahë, Tolgën dhe djalin, Efehanin që përkëdhel motrën.

“08.06.2021 Alina jonë mbushi 40 ditë sot. Mami dhe babi ju duan shumë zemrat tona”, ka shkruar Almeda.