PUBLIKOHEN PAMJET/ Drake dhe ish-i dashuri i Kourtney Kardashianit rrahin brutalisht një punonjës në një lokal (VIDEO) – AlpeGossip
PUBLIKOHEN PAMJET/ Drake dhe ish-i dashuri i Kourtney Kardashianit rrahin brutalisht një punonjës në një lokal (VIDEO)

PUBLIKOHEN PAMJET/ Drake dhe ish-i dashuri i Kourtney Kardashianit rrahin brutalisht një punonjës në një lokal (VIDEO)

SHBA-Video që po shihni i takon një ngjarjeje të ndodhur në 24 mars të këtij viti në Los Angeles.

Atëherë u raportua për një rrahje masive në një lokal, në të cilin ishin përfshirë Drake dhe Odell Beckham Jr dhe ish i dashuri i Kourtney Kardashian, Younes Bendjima. Ata kishin sulmuar me grushte punonjësin e një klubi nate.

Pamjet nga sherri janë publikuar pikerisht sot nga TMZ.

Në pamje, në hyrje të klubit të natës “Delilah”, rreth orës 02:15, shfaqen Drake, Odell dhe disa miq të tyre të cilët rrahin masivisht punonjësin.