“MOS TA DËGJOJ MË ZËRIN”/ Marina Vjollca mban premtimin që i bëri Luanës (FOTO) – AlpeGossip
“MOS TA DËGJOJ MË ZËRIN”/ Marina Vjollca mban premtimin që i bëri Luanës (FOTO)

“MOS TA DËGJOJ MË ZËRIN”/ Marina Vjollca mban premtimin që i bëri Luanës (FOTO)

Nëse ka një gjë për të cilën Luana Vjollca bëhet më shumë xheloze ndaj Marinës, është marrëdhënia e saj me motrën e madhe Lira.

Së fundi, në disa takime të Marinës me Lirën, Luana ka shprehur xhelozinë e saj dhe madje i ka kërkuar publikisht Marinës të qëndrojë larg Lirës.

Ndaj dhe Marina ka vendosur të dëgjojë Luanën dhe të mbajë premtimin. Ajo ka publikuar sot një foto me motrën e madhe në Instagram, ku shkruan:

“Duke mbajtur distancën! Most ta dëgjoj më zërin Luana Vjollca”.

Shpresojmë që Luana të qetësohet pas kësaj fotoje.