FEJOHET VAJZA E BIZNESMENIT TË NJOHUR SHQIPTAR/ Bashkëshortja publikon fotot – AlpeGossip
FEJOHET VAJZA E BIZNESMENIT TË NJOHUR SHQIPTAR/ Bashkëshortja publikon fotot

FEJOHET VAJZA E BIZNESMENIT TË NJOHUR SHQIPTAR/ Bashkëshortja publikon fotot

Ditë e rëndësishme për familjen e biznesmenit të njohur Gentian Sula.

Biznesmeni ditën e sotme ka fejuar vajzën e tij Sindi.

Lajmin e ka bërë të ditur bashkëshortja e tij, Genta Mara Sula, e cila është njëkohësisht dhe Drejtoresha e Arkivës.

Nuk dihet se me kë është fejuar vajza e tyre Sindi, por mbetet për tu zbuluar në vazhdim.