Flor Mumajesi tregon ‘’krenarinë’’ dhe i bën tag këtij reperi shqiptar (FOTO) – AlpeGossip
Flor Mumajesi tregon ‘’krenarinë’’ dhe i bën tag këtij reperi shqiptar (FOTO)

Flor Mumajesi tregon ‘’krenarinë’’ dhe i bën tag këtij reperi shqiptar (FOTO)

Epo kur bashkëpunojnë dy nga djemtë më të talentuar të showbizz-it shqiptar është e kotë të presësh diçka tjetër përveçse një suksesi të padiskutueshëm.

Bashkëpunimi i Flor Mumajesit me Getoar Selimin me titull “Dashni me Raki” duket se është admiruar nga audiencat shqiptare dhe jo vetëm, kjo e thënë pasi shifrat e shikimit të këtij klipi janë vërtet të larta.

Plot 30 milionë vieës dhe lajmin e ka dhënë vetë Flor Mumajesi në një foto që ka postuar në Instastory ku i ka bërë tag edhe bashkëpuntorit të tij Getit.

Kur flet suksesi! Flori dhe Geti mesa duket kanë në plan të vendosin rekorde të reja..