E DHIMBSHME! Amarda Toska: Familjarët kërkojnë 2 fustane nusërie për të përcjellë nënë e bijë, viktima të tërmetit – AlpeGossip
E DHIMBSHME! Amarda Toska: Familjarët kërkojnë 2 fustane nusërie për të përcjellë nënë e bijë, viktima të tërmetit

E DHIMBSHME! Amarda Toska: Familjarët kërkojnë 2 fustane nusërie për të përcjellë nënë e bijë, viktima të tërmetit

Amarda Toska mes lotësh ka ndarë me ndjekësit e saj një moment shumë prekës. Familjarët e Diena 30 vjeç dhe Esiela Karanxhaj 9 vjeç i kanë kërkuar asaj dy fustane të bardhë për t’i përcjellë në parajsë si dy engjëj.

Statusi i plotë i Amarda Toskës:

Shumë herë kam derdhur lot gëzimi dhe mallengjimi kur kemi përcjellë vajza me fustane nusërie. Kurrë nuk ma merrte mendja qe mund te derdhja lot dhimbjeje si sot per te bukurat Diena dhe Esiela.

Në filialin tonë në Durrës erdhën disa kliente dhe bënë një kërkesë rënqethëse… Dy fustane nusesh për dy vajza që do i thonë lamtumirë të gjithëve në ditën e varrimit të tyre.

Ishin familjaret e Diena dhe Esiela Karanxhaj. 30 dhe 9 vjeç. Nëna dhe vajza që humbën jetën nga tërmeti.

Nuk mund ta imagjinoj dot si mund të ndihet babai i Dienës, i cili humbi vajzën, mbesën dhe akoma pret që të nxirret trupi i të shoqes nga rrënojat.

Fustanet e bardha sot ato nuk i veshin për tu bërë nuse por për tu bërë engjëj që do na shohin nga atje lart dhe kjo ma thyen zemrën.

View this post on Instagram

Shume here kam derdhur lot gezimi dhe mallengjimi kur kemi percjelle vajza me fustane nuserie. Kurre nuk ma merrte mendja qe mund te derdhja lot dhimbjeje si sot per te bukurat Diena dhe Esiela. Ne filialin tone ne durres erdhen disa kliente dhe bene nje kerekese rënqethëse… Dy fustane nusesh per dy vajza qe do i thone lamtumire te gjitheve ne diten e varrimit te tyre. Ishin familjaret e Diena dhe Esiela Karanxhaj. 30 dhe 9 vjeç. Nëna dhe vajza që humbën jetën nga tërmeti. Nuk mund ta imagjinoj dot si mund të ndihet babai i Dienës, i cili humbi vajzën, mbesën dhe akoma pret që të nxirret trupi i të shoqes nga rrënojat. Fustanet e bardha sot ato nuk i veshin per tu bere nuse por per tu bere engjej qe do na shohin nga atje lart dhe kjo ma thyen zemren. Zot jepu force te perballojne dhimbjen e madhe qe fati ua dhuroi!!!

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska) on